SOCAR Türkiye Online Staj Programımızın Başvuruları Başladı!

Türkiye'nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye'de veya grup şirketlerinde staj yaparak kariyerine iyi bir başlangıç yapmak ister misin? Üniversite 2, 3 ya da 4. sınıf öğrencisiysen, 4 Nisan'da online yaz stajı başvurularımız senin için açılıyor! 

SOCAR Türkiye 2021 Online Yaz stajı programımızı çeşitli üniversite ve bölümlerden toplam 97 öğrencinin katilimi ile tamamladık.

Online staj programımızda “SOCAR’da 1 gün” konsepti ile birim tanıtımları gerçekleştirdik, “Stajdan Kariyere” etkinliğimizde ise bizimle çalışan eski stajyerlerimiz ile online platformlarda bir araya gelip kariyerlerine başlangıç süreçlerini öğrencilerle paylaştılar. Ayrıca Storytelling / SMART Çalısma / Proje Yönetimi / Yetkinlik ve Günümüz Çalışma Modelleri/ CV Hazırlama & Mülakat Teknikleri eğitimleri ile de stajyerlerimizin gelişimlerini destekledik. Eğitimler dışında ise stajyerlerimiz mentorları ile günlük planlamalarını gerçekleştirerek, is birimlerindeki süreçleri öğrenme sansı yakaladılar ve staj dönemi sonunda kendilerine verilen projeler ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler.

SOCAR Türkiye 2022 Yaz donemi Üniversite stajı başvuruları için sosyal medya hesaplarımızı takip et !

Potansiyelinizi SOCAR Türkiye’de Keşfedin

 

SOCAR Türkiye’de staj, iki yönlü bir öğrenme sürecidir. Stajyerlerimizi kurumsal yaşamın dinamikleriyle tanıştırırken, onların işimize ve kültürümüze katacaklarıyla da yakından ilgileniriz.

Birlikte çalışma olanağı bulduğumuz her bir stajyerimize, taşıdığı potansiyelle orantılı olarak SOCAR’ın gelecekteki liderlerinden biri olarak yaklaşır, değer katmaya ve kazanmaya odaklanırız.

Oryantasyon

Stajyerlerimiz için her detayı düşünülmüş bir oryantasyon hazırlarız. Her stajyere kendisine stajı boyunca rehberlik yapacak bir “buddy” atarız.

Öğrenme ve Networking

Stajyerlerimize verimli bir öğrenme ortamı sunmak ve networking etkinlikleriyle iş dünyasında ilişki yönetiminin önemini aktarmak staj sürecimizin önemli bir parçası.

Uygulama ve Geri Bildirim

Proje bazlı çalışma olanaklarıyla okulda öğrendiklerini uygulamalarını ve staj sonunda proje sunumları yapmalarını sağlarız. Geri bildirim yaparak gelişmelerine destek oluruz.