Bu yıl online olarak gerçekleştirdiğimiz staj programımızın ilk dönemi 21 Hanziran’da oryantasyon toplantımızla başladı! 4 hafta sürecek online staj programımızla geleceğin profesyonellerini yetiştirmek için #VarGücümüz’le çalışıyoruz!

SOCAR Türkiye 2021 Yaz Dönemi – Online Üniversite Stajı

 

Kariyer yolculuğunda iyi bir başlangıç için SOCAR Türkiye ve grup şirketlerinde staj yapmaya ne dersin?

Üniversite 2, 3 ya da 4. sınıf öğrencisiysen, online yaz stajı programımız için sen de hemen  başvurunu yap!  

 

Potansiyelinizi SOCAR Türkiye’de Keşfedin

 

SOCAR Türkiye’de staj, iki yönlü bir öğrenme sürecidir. Stajyerlerimizi kurumsal yaşamın dinamikleriyle tanıştırırken, onların işimize ve kültürümüze katacaklarıyla da yakından ilgileniriz.

Birlikte çalışma olanağı bulduğumuz her bir stajyerimize, taşıdığı potansiyelle orantılı olarak SOCAR’ın gelecekteki liderlerinden biri olarak yaklaşır, değer katmaya ve kazanmaya odaklanırız.

*Covid-19 nedeniyle 2020 yaz staj programını ve 2020-2021 eğitim yılı meslek liselerine yönelik mesleki staj programımızı gerçekleştiremiyoruz. Önümüzdeki yıl staj programımıza kaldığımız yerden devam etmeyi planlıyoruz.

Oryantasyon

Stajyerlerimiz için her detayı düşünülmüş bir oryantasyon hazırlarız. Her stajyere kendisine stajı boyunca rehberlik yapacak bir “buddy” atarız.

Öğrenme ve Networking

Stajyerlerimize verimli bir öğrenme ortamı sunmak ve networking etkinlikleriyle iş dünyasında ilişki yönetiminin önemini aktarmak staj sürecimizin önemli bir parçası.

Uygulama ve Geri Bildirim

Proje bazlı çalışma olanaklarıyla okulda öğrendiklerini uygulamalarını ve staj sonunda proje sunumları yapmalarını sağlarız. Geri bildirim yaparak gelişmelerine destek oluruz.